מאמרים

למכירה נכסים בכפר סבא

יוקרה אסטייט מתמחים בשיווק ותיווך בתי יוקרה בישראל. שמאים מובילים פונים למשרדנו בכדי להיעזר בשרותינו ולהעניק להם ידע מקצועי ואינפורמציה על מחירם של נכסים באזור שהם מעוניינים להגיש שמאות מקרקעין. גם אתה כלקוח פרטי שמעוניין לדעת ולהעריך את שווי הנכס שלך טרם הוצאת הנכס שלך למכירה, מוזמן לפנות אלינו. מומחה נדל"ן יוקרתי יפגש עימך ויעריך לך את הבית.

 

גבעת שמואל היא עיר במרכז בישראל הגובלת עם הערים רמת גן, פתח תקווה, בני ברק וקרית אונו. העיר נקראת על שמו של שמואל פינלס. הוקמה בשנת 1943, וכעבור 5 שנים הוכרזה כמועצה מקומית. גבעת שמואל הוכרזה כעיר רק בשנת 2006. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נכון לשנת 2015, מתגוררים בגבעת שמואל 26,000 תושבים. אוכלוסית העיר גדלה בקצב גידול שנתי של 1.5 אחוז. 

 

רכישת בית או נחלה במושב אינה דומה כלל לרכישת נכס במרכז עירוני. מומלץ לקבל ייעוץ מאיש תיווך בכיר המתמחה במושבים. ליוקרה אסטייט תיווך במושבים מחלקה מיוחדת לטיפול בנכסים במושבים. הנכסים הללו מיוצגים בבלעדיות משרדנו, ואתם כלקוחות זוכים בייעוץ שלנו יחד עם ייעוץ משפטי של עורך דין המתמחה בעסקאות מכר של נחלות במושבים. 

 

למכירה נכסים בכפר סבא

רעננה היא עיר באזור השרון בישראל, אך שייכת מבחינה מינהלית למחוז המרכז. רעננה היא אחת מהערים המבוקשות הודות למערכת חינוך איכותית, קרבה למרכזי היי-טק. כמות נכבדה של עולים חדשים מצרפת, בלגיה, אנגליה, דרום אפריקה, ארצות הברית בחרו לגור ברעננה. היא גובלת בדרום-מערב עם העיר הרצליה ובמזרח עם העיר כפר סבא.

 

רמת השרון הוקמה בשנת 1922, הוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1949 וקיבלה מעמד של עיר רק בשנת 2002. העיר גובלת בצפון בהרצליה, בקיבוץ גליל ים, בדרום בתל אביב, במזרח בהוד השרון. מסביב לעיר רמת השרון ישנם שדות חקלאיים המשמשים לגידול ירקות ומטעים של תות שדה. כיום מתגוררים כ-47,000 תושבים ושטחה עומד על כ-18.5 קמ"ר. 

 

חיפוש

נכסים נבחרים

IMG 1567 1

וילה מפוארת קו שני לים - ארסוף

485J8364

אחוזה ברמות השבים

IMG 9341

אחוזת פאר במושב בשרון

quote


כאשר העבודה מגיעה עם תשוקה, אמונה ויושר ישנן תוצאות מהירות
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -
אין הזדמנות שנייה או שלישית לרושם ראשוני
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -
אנו אוהבים את העבודה שלנו. מאוד
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -