כתבו עלינו

יוסי מימרן, ממשרד תיווך יוקרה אסטייט, טוען גם הוא כי המחיר הנדרש גבוה מדי למיקום: "השכונה מתאימה לאנשים שיש להם תקציב דיור של עד 7 מיליון שקל; לעומת זאת, מי שרוצה להשקיע 15 מיליון שקל ומעלה מעדיף את רעננה, סביון וכפר שמריהו". לכן, סבור מימרן, "על שטח של 1.4 דונמים, עדיף ומומלץ היה לאלתר לבנות שני בתים נפרדים. אם היה עושה זאת, היה מצליח למכור את שניהם — אבל הוא בחר לבנות בית ענק וראוותני". 

כלכליסט 27.1.2016

לקריאת הכתבה

calcalist

 

יוסי מימרן בעלי סוכנות התיווך "יוקרה אסטייט" הסביר את ההבדלים העיקריים בין סביון הוותיקה לחדשה: "בוותיקה שטח המגרשים מתחיל מ-1.1 דונם, לעומת החדשה, שם כל המגרשים, למעט ביתו של לב לבייב שנבנה בימים אלה, הם בשטח של חצי דונם עד דונם. הבית של השר גלעד ארדן מוגדר כבית דו-משפחתי, זה לא דומה לווילות של סביון".

דה מרקר 30.12.2014

לקריאת הכתבה

themarker

לדברי יוסי מימרן, בעל משרד התיווך יוקרה אסטייט, נרשמה בשנתיים האחרונות ירידה של 10% במחירי הנכסים בכפר שמריהו. "מחירי מגרשים בכפר שמריהו מתחילים מ-950 דולר למ"ר בחלק המערבי בסמוך לכביש החוף ומגיעים עד ל-3,400 דולר למ"ר בפנים הישוב, הנחשב אטרקטיבי ומומלץ יותר". הווילה שמכר פדרמן ממוקמת ברצועה הפנימית והמבוקשת של הישוב.

גלובס 10.4.2013

לקריאת הכתבה

globes

המתווך יוסי מימרן, בעלי סוכנות התיווך בסביון יוקרה אסטייט, תיווך למאיון העליון וסיפר כי מגרשים של דונם בסביבתו המגרש של לבייב נמכרו לאחרונה ברמות של 5.6-4.8 מיליון שקל. על השטח הגדול הזה, שנוצר כתוצאה מאיחוד ורכישת מספר מגרשים, מקים לבייב בית בן כ-700 מ"ר, שעלות הקמתו מוערכת בכ-10 מיליון שקל. בסך הכל עלות הקרקע והקמת הבית תגיע ל-22 מיליון שקל, לפחות

דה מרקר 10.9.2014לקריאת הכתבה

themarker

 

אם אתם רוצים שטח, והרבה, שאו את עיניכם אל סביון. שם תמצאו בית בשטח של 480 מ"ר, שמכירתו מנוהלת על ידי יוסי מימרן, מנכ"ל סוכנות יוקרה אסטייט. הבית נמצא בלב שטח של 10 דונם, בנוסף תוכלו ליהנות, מבריכת שחיה, מגרש סקווש מקורה, חוות סוסים, שדה רכיבה, גן בוטני ומטע זיתים לייצור שמן. לא תהיה לכם סיבה לעזוב את החווה.

מאקו כסף 7.7.2017לקריאת הכתבה

mako catava

 

חיפוש

נכסים נבחרים

IMG 1567 1

וילה מפוארת קו שני לים - ארסוף

485J8364

אחוזה ברמות השבים

IMG 9341

אחוזת פאר במושב בשרון

quote


כאשר העבודה מגיעה עם תשוקה, אמונה ויושר ישנן תוצאות מהירות
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -
אין הזדמנות שנייה או שלישית לרושם ראשוני
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -
אנו אוהבים את העבודה שלנו. מאוד
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -