כתבו עלינו

ידיעות אחרונות: הצצה לוילה מפוארת בנוף ים הרצליה פיתוח בשווי 29 מיליון שקל. הבית נבנה בשנת 2014 ויש בו את כל הפאר המקובל בבתי יוקרה. בסיוע יוסי מימרן המתווך לאלפיון העליון והבעלים של סוכנות הנדל"ן יוקרה אסטייט. משרד התיווך המוביל בישראל.

ידיעות אחרונות 22.4.2018 

לקריאת הכתבה

 

ynet

 

יוסי מימרן, ממשרד תיווך יוקרה אסטייט, טוען גם הוא כי המחיר הנדרש גבוה מדי למיקום: "השכונה מתאימה לאנשים שיש להם תקציב דיור של עד 7 מיליון שקל; לעומת זאת, מי שרוצה להשקיע 15 מיליון שקל ומעלה מעדיף את רעננה, סביון וכפר שמריהו". לכן, סבור מימרן, "על שטח של 1.4 דונמים, עדיף ומומלץ היה לאלתר לבנות שני בתים נפרדים. אם היה עושה זאת, היה מצליח למכור את שניהם — אבל הוא בחר לבנות בית ענק וראוותני". 

כלכליסט 27.1.2016

לקריאת הכתבה

calcalist

 

דירות יוקרה מהמרהיבות והיקרות ביותר העומדות למכירה בישראל דרך מתווכים מובילים בתל אביב. תמורת קצת פחות מ-18 מיליון שקל תקבלו דופלקס פנטהאוז בכוכב הצפון בתל אביב המיוצג ע"י יוסי מימרן מתווך דירות יוקרה ממשרד תיווך יוקרה אסטייט. נכסים אחרים ובתים למכירה ניתן למצוא גם במקומות אחרים בארץ אבל דירות היוקרה מרוכזות מרביתן ככל הנראה בתל אביב.

ריאלי כלכלה 14.1.2018לקריאת הכתבה

תמונה של בית יוקרה

 

יוסי מימרן בעלי סוכנות התיווך "יוקרה אסטייט" הסביר את ההבדלים העיקריים בין סביון הוותיקה לחדשה: "בוותיקה שטח המגרשים מתחיל מ-1.1 דונם, לעומת החדשה, שם כל המגרשים, למעט ביתו של לב לבייב שנבנה בימים אלה, הם בשטח של חצי דונם עד דונם. הבית של השר גלעד ארדן מוגדר כבית דו-משפחתי, זה לא דומה לווילות של סביון".

דה מרקר 30.12.2014

לקריאת הכתבה

themarker

לדברי יוסי מימרן, בעל משרד התיווך יוקרה אסטייט, נרשמה בשנתיים האחרונות ירידה של 10% במחירי הנכסים בכפר שמריהו. "מחירי מגרשים בכפר שמריהו מתחילים מ-950 דולר למ"ר בחלק המערבי בסמוך לכביש החוף ומגיעים עד ל-3,400 דולר למ"ר בפנים הישוב, הנחשב אטרקטיבי ומומלץ יותר". הווילה שמכר פדרמן ממוקמת ברצועה הפנימית והמבוקשת של הישוב.

גלובס 10.4.2013

לקריאת הכתבה

globes

חיפוש

נכסים נבחרים

IMG 1567 1

וילה מפוארת קו שני לים - ארסוף

485J8364

אחוזה ברמות השבים

IMG 9341

אחוזת פאר במושב בשרון

quote


כאשר העבודה מגיעה עם תשוקה, אמונה ויושר ישנן תוצאות מהירות
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -
אין הזדמנות שנייה או שלישית לרושם ראשוני
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -
אנו אוהבים את העבודה שלנו. מאוד
- מנכ”ל יוקרה אסטייט -